+48 24 256 4327
0:00 - 24:00

Снимки


За да добавите снимка влезете във своя профил

Адрес

Полша

обл. Mazovia
Józefów, 05-420
Pilsudskiego

Начини за плащане

В брой ПОС терминал DKV UTA

Други услуги

Ресторант

foursquare   google places 4.2

Гориво Цена
EFECTA 95 5,06 PLN/л
Дизелово гориво EFECTA DIESEL 5,28 PLN/л
Газ Пропан Бутан LPG 2,31 PLN/л
VERVA 98 5,32 PLN/л
Verva On 5,43 PLN/л

цените са предоставени от потребител на Fuelo.net на 18.02.2020г. 6:08

11puszek .
Google Places© на 15.10.2019
оценка:

Polecam miła obsługa klienta i dostępne miejsce

Maciej Janusz
Google Places© на 25.09.2019
оценка:

W przeciwieństwie do dystrybutorów z benzyną jest dużo miejsca przy dystrybutorze z gazem, niestety tylko jeden na całą stacje :/ a i jadąc od Falenicy w kierunku Świdra trzeba zjechać na zakazie skrętu aby wjechać na stacje.

Wiktor Gronk
Google Places© на 21.07.2019
оценка:

Każdy Orlen jest taki sam. Od paliwa po piwo. Czyli paliwo dla ciała i pojazdu. Pamiętaj tylko żeby nie prowadzić na gazie.

Jimmytm .
Google Places© на 17.07.2019
оценка:

Uwaga na pana z obsługi stacji, który nalewa paliwo. Mimo wyraźnego polecenia co do rodzaju paliwa, leje droższą wersję WMAWIAJĄC, że zamówiło się tą droższą. Po zwróceniu uwagi idzie w zaparte. to jawne naciąganie klientów!

Sandra Borowiecka
Google Places© на 13.07.2019
оценка:

Może to dla wielu nic, ale dla mnie sporo. Dziękuję pracownikom stacji Orlen przy Piłsudskiego 5 w Józefowie za mega, wielką, ogromną pomoc. Czasem niewiele, znaczy bardzo wiele. Jestem psi – mamą dwóch sznycli wołowo- mielonych pierdołowatych, Klemensa z celestynowskiego schroniska i Feli z lasu. Tak, z lasu. Razem tworzą duet iście diabelski. A mam ich dwoje na jedną. Siebie. Zdążyłam już przywyknąć, że moje życie, mimo lat 30u, nie jest życiem imprezowym, rozrywkowym, w ogóle jest powiedzmy sobie, życiem z myślą – wybaczą matki samotne – mamki samotnej, która musi o określonej godzinie być, bo inaczej lament i płacz, kochania moc i tęsknoty. O tyle, o ile znoszona jest ze szczekiem nieobecność chwilowa późniejsza, o tyle noce muszą być nasze, zawsze. Noce i dnie, najlepiej też. Tylko że tak. Kiedy sąsiedzi imprezują dawno po godzinie amen, a psy szczekają, wina jest moja, bo psy szczekają, a cóż że głośno, aż dudni w uszach. Kiedy idę z psami do sklepu, po papier toaletowy, nie mogę wejść, bo nie. Choć dzieci ludzkie mamine raban robią na cały sklep i towar lata jak niechciane torpedy na USA. Kiedy wsiadam z psami do autobusu, muszą mieć kagańce jak sto i jeden bestii diabelskich, choć nigdy i nikogo nie skrzywdziły, same zaś od ludzi zaznały zła ogromnego. A kiedy w noc piątkową idę na stację, kupić do telefonu doładowanie i papierosy, w kolejce długiej stając, wiadomo, alko brakło, wejść z psami nie mogę. Za to pijani mogą. Na wakacje też niewiele gdzie mogę jechać. Ja sama i dwa psy. Zamków zwiedzać nie mogę, chociaż książki piszę. Na teren parkowy kościołów nie wejdę, chociaż psy odcedzone. Nie pojadę autobusem. Busem. Autokarem. Nie pójdę w góry. Na plaże tylko wybrane, chociaż psy nie piją i nie jedzą. I teraz zamiast puenty gorzkiej, ton zmienię. Wciąż jestem w szoku. Bo pan ze stacji Orlen wyszedł, postał z psami, ukochał, pobawił, zabawił. Ja weszłam, w kolejce stać nie musiałam. Kupiłam. Wyszłam. Psy radosne, ukochane. I tylko panu ze srebrnego samochodu, co się zeźlił jak próbowałam zrobić zdjęcie stacji, życzę właśnie więcej takich małych radości. Nie, nie chciałam panu zrobić zdjęcia. Chciałam, mimo że psy ciągnęły, mieć dowód ze tu byłam przed północą i naprawdę spotkało mnie dobro. Dobrego weekendu wszystkim!

x Soniak
Google Places© на 26.04.2019
оценка:

Facet który chce pomóc wcale nie pomaga A psuje . Od razu ciągnie za klapke od wlewu paliwa nie patrząc czy właściciel zdążył ją otworzyć guzikiem w samochodzie. Ogólnie Orlen jak Orlen obsługa średnio miła . Ceny paliwa nie są jakieś wygórowane w porównaniu do innych stacji są podobne . Ogólnie może być

x Soniak
Google Places© на 26.04.2019
оценка:

Facet który chce pomóc wcale nie pomaga A psuje . Od razu ciągnie za klapke od wlewu paliwa nie patrząc czy właściciel zdążył ją otworzyć guzikiem w samochodzie. Ogólnie Orlen jak Orlen obsługa średnio miła . Ceny paliwa nie są jakieś wygórowane w porównaniu do innych stacji są podobne . Ogólnie może być

Andrzej Pahura
Google Places© на 21.04.2019
оценка:

Pan, który chce pomóc w tankowaniu jest strasznie nachalny i chce na siłe pomóc, pozatym to jak kazda stacja orlen

Damian Stodulski
Google Places© на 19.04.2019
оценка:

Paliwa maja i tyle

Paulina Paula
Google Places© на 29.03.2019
оценка:

Super obsługa! Pomijając jedną Panią ale to uważam za mały zbędny szczegół 😂

Rafal Janiszewski
Google Places© на 10.03.2019
оценка:

Bardzo dobra stacja. Dobrą obsługa, zaopatrzenie sklepu całkiem duże. Można też zjeść coś na ciepło lub spokojnie odpocząć przy dobrej kawie. Nie brakuje też stoiska z produktami zdrowej żywności. Toalety czyste, dostatecznie duże by nie było kolejek. Obsługa stacji paliwowej całkiem sprawna. Warto tu się zatrzymać.

krystian p
Google Places© на 11.12.2018
оценка:

Mało miejsca przy dystrybutorach ale jest myjnia i fajna obsługa

Motorhead 1983
Google Places© на 05.09.2018
оценка:

Orlen zawsze trzyma standard stacji.Zawsze wiadomo co zastanie cie na Orlenie. I najwazniejsze ze to Polska stacja. Mila obsluga.

Toma Toma
Google Places© на 22.08.2018
оценка:

Nic nadzwyczajnego stacja jak każda inna, niczym szczególnym się nie wyróżnia na tle innych orlenow. Obsługa normalna, ceny jak wszędzie. Chociaż czasami bywają niższe niż w okolicy. Trzeba trafić. Tak więc trzygwiazdkowy standardzik.

Rafał Jaworski
Google Places© на 11.08.2018
оценка:

Bardzo ciasna stacja. Odradzam wizytę od busów po większe samochody

Mateusz Ladno
Google Places© на 20.07.2018
оценка:

Stacja benzynowa ulokowana zaraz za rondem, w towarzystwie myjni bezdotykowej co sprawia, że warto tam tankować bo można tanio umyć samochód. Bardzo miła obsługa. Ceny takie jak na stacji. Troszeczkę mały sklep i oferta.

За да добавите коментар трябва да влезете във своя профил

Fuelo полага всички усилия предоставената информация за цените и бензиностанциите да бъде вярна към момента на публикуването й, но не гарантира актуалността на тази информация. Публикуваната информация не трябва да се използва при вземане на решения. Fuelo не носи отговорност за каквито и да било действия, предприети въз основа на публикуваната в сайта информация.