Снимки


За да добавите снимка влезете във своя профил

Адрес

Чехия

обл. Prague
Prague, 18600
Karlín Rohanské nábrezí

Начини за плащане

В брой ПОС терминал DKV UTA

Други услуги

Магазин Автомивка

foursquare   google places 4

Гориво Цена
Super 95 28,20 CZK/л
Дизелово гориво Diesel 27,90 CZK/л
Бензин А98 Super Plus 32,20 CZK/л

последно обновяване 15.08.2020г. 19:18

Claire Feaugas
Google Places© на 28.06.2020
оценка:

Very nice place, with charming people. we had good time there with friends. Beers of quality, truly recommand!

Ziggy Ziggyc
Google Places© на 08.05.2020
оценка:

Po změně majitele pořád stejně problémy, parkování, neochotný personál, špinavé toalety

Jan Strnad
Google Places© на 05.03.2020
оценка:

Benzina je doslova obklopena pochybnými existencemi v zánovnich BMW / MB, kteří jsou schopni zablokovat několik stojanů, aniž by tankovali a to klidně ve dvou za sebou. Pokud počkáte ,,ve frontě", tak zjistíte, že se neděje vůbec nic. Frajirci si uvnitř / venku společně pijí kafíčko a mají srandu z toho, že si někdo přijel pro benzín. Co na to provozovatel?

Petr Bílek
Google Places© на 21.01.2020
оценка:

Dříve oblíbená ČS s příjemnou obsluhou. Od jisté doby se obsluha vyměnila a o příjemném prostředí si můžete nechat zdát. Natankovat zde můžete za standardní ceny OMV, ovšem zastavit se zde na krátký odpočinek dost dobře nejde všechny možné plochy jsou obsazeny auty převážně ne česky mluvících řidičů. Za poslední dobu jsem se zde zastavil cca 3x a vždy stejná situace + ne moc čisté toalety s absencí mýdla. Myslím že se této ČS budu obloukem vyhýbat. Škoda.

Rudolf Hrůza
Google Places© на 18.01.2020
оценка:

velmi neochotná obsluha, kterou obtěžuje práce kterou dělají. Doporučuji nedávat si kávu ani nic z fetu protože paní mi řekla že jsou tady přece od benzínu a tohle to je moc nezajímá. Mrzí mě to byl to velmi špatný zážitek.

Ondřej Benš
Google Places© на 31.12.2019
оценка:

Tady to snad ani nemá cenu komentovat. Jedna hvězdička je moc. Tak odpornou obsluhu, aby člověk pohledal. Slet čarodějnic.

lukášek kuča
Google Places© на 11.11.2019
оценка:

Relativně levný benzín, byl jsem překvapený na poměry Prahy.

Руслан Дорожон
Google Places© на 20.10.2019
оценка:

Заправки OMV, розташовані в багатьох країнах Європи,якість пального на високому рівні,а також є можливість перекусити та перепочити.

Kevin D.
Google Places© на 07.08.2019
оценка:

Warten hier tanken, hat alles geklappt, jedoch sollte man in Kronen oder mit Karte zahlen. Bei Kartenzahlung sollte man lieber ohne Umrechnung wählen, da der Kurs sonst schlechter ist.

Jan Pospíšil
Google Places© на 26.06.2019
оценка:

Milá obshlu ČS

Jiří Ok vrtulník
Google Places© на 03.06.2019
оценка:

Prima personál servis a pneumatik za stanicí, ale parkoviště bohužel velmi malé Dá se sice zaparkovat u hlavní silnice, ale to už pak není tak komfortní protože musíte jít třeba 100 metrů jinak ok

Radek Dolejší
Google Places© на 05.04.2019
оценка:

Benzinka, jako taková, super, obsluha dost nepříjemná, objednali jsme si jídlo, a připadali jsme si jako prasata u koryta 👎

Karel Schovánek
Google Places© на 12.02.2019
оценка:

Krajně nepříjemná obsluha,na mojí žádost jsem nedostal účtenku EET a byl jsem doprovozen slovy o debilovi od obsluhy která by potřebovala navšívit zubaře,pravděpodobně zkušenosti s drogami,ale to pouze konstatuji.Tuto paní jsem zde viděl poprvé a asi jede malou domů,podnět na kontrolu předán jak vedení ÖMV tak finančnímu úřadu.Firmě po této zkušenosti jsem zakázal jakékoliv ÖMV.Za mě nikdy více!Kdyby šly záporné hvězdy,ihned odebírám! Jak pročítám další rezenze,tak to vypadá že personál je pod vlivem více než dost.Proto ta veselost a stížnosti dalších recenzentů.Pro příště toto začnu využívat častěji.

Jiri Mar
Google Places© на 05.12.2018
оценка:

Dobrá benzinka s velkým sortimentem dobrou obsluhou to už se ovšem nedá říct o cenách je tady vše šíleně předražené Ale mají tu dobré kafe

Josef Podaný
Google Places© на 29.11.2018
оценка:

Klasika - češi vydělávají na západ ale to už víme , kvůli tomu byl "samet" aby kapitalismus odsunul svoji agónii na účet východu.

Roman Štěpař
Google Places© на 21.10.2018
оценка:

Výběr paliva dostatečný, dobře zásobený shop jak food tak nonfood, dobrý výběr sladkého pečiva, sendvičů, baget a druhů kávy. Obsluha příjemná a v pohodě. Toalety čisté.

L. Staněk
Google Places© на 06.09.2018
оценка:

Klasická velkoměstská benzínka. Poněkud nešťastně je vyřešený výjezd, kde Vás může velmi snadno smést auto, které se vynoří po hlavní z nepřehledné zatáčky zleva.

Daniela Vrbová
Google Places© на 22.02.2017
оценка:

Takova taxikarska kavarna :)

Ярослав Шевченко
Google Places© на 10.07.2016
оценка:

Нормальная АЗС. Удобно расположена. Ценник стандартный. Есть автоматическая мойка. Правда там всегда очередь.

DJ Sweder
Google Places© на 08.07.2016
оценка:

Čerpací stanice OMV vždy patřily k mým oblíbeným. Nejinak tomu je i u této, kde sortiment je bohatý, ceny odpovídající a akceptovatelné. Personál je usměvavý, milý a ochotný poradit s jakýmkoliv požadavkem, který před něj položíte. Zkrátka profesionalita za každé situace, vřele doporučuji i nejen pro případ, kdy potřebujete jen natankovat pohonné hmoty.

Martin M
Foursquare© на 30.06.2016

WAP-ku (WAP = Water Active Power) už nemajú takže kolo si tam neumyjete ale umývačka áut stále funguje dobre.

Jandura Václav
Google Places© на 26.05.2016
оценка:

Příjemná paní pumpařka, kvalitní palivo a je zde možnost občerstvení a můžete si u stojanu umýt čelní sklo. Většinou voda v kýblech bývá špinavá, nevím, jestli jsem měl štěstí, ale já jsem měl průzračně čistou vodu, takže se mi skla jen leskla.

Joannes J
Foursquare© на 30.03.2016

Velká benzinová pumpa, hned za nájezdovou rampou k hotelu Hilton, opatrně. Jinak klasicky vybavená pumpa. Ceny odpovídají většině benzínových pump v Praze. Je odsud výhled na zajímavé moderní budovy.

Daniela Vrbová
Google Places© на 17.11.2015
оценка:

Takova taxikarska kavarna :)

Aja Malá
Google Places© на 19.01.2015
оценка:

Já jsem navštívila přilehlý pneuservis,píchala jsem. Rychlá, milá, cenově nemohu posoudit já píchala poprvé-oprava, výměna za rezervu a rezervovat mi uklidili a předem umyli 420,-

Robin Caïs
Foursquare© на 07.02.2013

Dobrá myčka

За да добавите коментар трябва да влезете във своя профил

Fuelo полага всички усилия предоставената информация за цените и бензиностанциите да бъде вярна към момента на публикуването й, но не гарантира актуалността на тази информация. Публикуваната информация не трябва да се използва при вземане на решения. Fuelo не носи отговорност за каквито и да било действия, предприети въз основа на публикуваната в сайта информация.